İletişim :+90 332 260 00 90 - +90 536 228 70 86
KPN MAKİNA;Eksantrik Pres İkinci El, 2.El Satılık Eksantrik Pres Fiyatları,sahibinden eksantrik pres,

HAKKIMIZDA

KAPTAN PRES; Kaliteli üretim ilkesiyle Eksantrik Pres imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Eksantrik Pres imalat ve pazarlama alanında Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi kendisine ilke edinen firmamız, Müşterisine Kaliteli Makina ve ekipmanı, en ekonomik şartlarda sunmayı amaçlamıştır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

■ Firmamız ;

"Kaptan Pres" etiketini taşıyan eksantrik pres imalatının yanında, eksantrik pres bakım, onarım ve yenileme hizmeti alanında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızın imalatını yaptığı eksantrik presler, ülkemizin pek çok köşesinde şirketimizin haklı gurur ve onurunu temsil etmektedirler.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Eksantrik Pres alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.